program-zdrowotny-dla-zespolu-header

Szkolenie Food-Forum

Podczas bardzo intensywnego szkolenia połączonego z kreatywnym warsztatem kulinarnym nasi uczestnicy z dużym zaangażowaniem do niego podeszli. Podjęto tematykę z zakresu efektywnej sprzedaży oraz komunikacji z klientem. Dodatkowo w pigułce zostały przedstawione zasady zdrowego odżywiania.

 

program-zdrowotny-dla-zespolu-header

Szkolenie Vilmorin Garden

Podczas dwu dniowego szkolenia poruszyliśmy wiele różnych dziedzin nauki. Począwszy od tematów dietetycznych tj. żywność super-food, czytanie etykiet, żywność, która “nie żywi” po tematykę związaną z etiologią chorób nowotworowych, stresem i czynników je warunkujących oraz efektywnej sprzedaży. W trakcie szkolenia uczestnicy sprawnie poradzili sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami, które wniosły do zespołu wiele pozytywnej energii.

program-zdrowotny-dla-zespolu-header

Szkolenie Kancelaria Gutowski i wspólnicy

W trakcie szkolenia poruszono tematykę związaną z technikami radzenia sobie z ciężkim klientem, płynną komunikacją mailingową oraz rozpoznawaniem emocji klienta. Przedstawiono możliwości budowania autorytetu kancelarii. Nie zabrakło również bloku żywieniowego, na którym omówiono w jaki sposób odżywianiem wspomóc procesy pamięciowe i funkcjonowanie mózgu oraz skomponowano przykładowe posiłki stricte dedykowane dla kancelarii.