Jesteś w najlepszych rękach

Za każde organizowane przez nas szkolenie odpowiada ekspert – praktyk, doświadczony i uznany w swoim środowisku. Podejmując się współpracy w zakresu szkoleń z nami masz pewność, że wiedza przekazana jest aktualna i istotna.

Poznaj naszych trenerów:

Jacek Branas

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, zajmował się m.in. restrukturyzacją firm. Od 20 lat prowadzi własną firmę konsultingową JPB. Specjalizuje się w skutecznych metodach zarządzania, analizie rzeczywistości firmy, pomaga znaleźć i usunąć kluczowe problemy. Tworzy rozwiązania obejmujące zarządzanie produkcją, dystrybucją, sprzedażą, projektami.

Katarzyna Duńska

Mgr psychologii po Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadzi indywidualną praktykę wsparcia psychologicznego dla młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w treningach i warsztatach dotyczących zdrowego stylu życia jako metodzie wpływania na własne życie, zdrowie fizyczne i psychiczne.

Marcin Dziedziński

Magister dietetyki – diagnostyka mikrobiologiczna i biotechnologia żywności, obecnie doktorant na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Specjalizuje się w suplementacji oraz żywności funkcjonalnej. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Przyrodniczym z zakresu dietetyki, towaroznawstwa i technologii żywności.

Magdalena Golińczak

Magister dietetyki, od 10 lat prowadzi poradnię dietetyczną ,,Prodiet” w Zielonej Górze i Żarach. Specjalizuje się w indywidualnych dietach, profilaktycznych
i leczniczych.

Alicja Gondek

Ekonomistka i trycholog. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy z zakresu trychologii. Od 20 lat prowadzi szkolenia dla branży fryzjerskiej.  

Miłosz Jasiński

Magister dietetyki, konsultant dietetyczny zawodników z sekcji wioślarstwa klubu Przystań Posnania, Specjalizuje się w dieto profilaktyce i dietoterapii przewlekłych chorób niezakaźnych tj. cywilizacyjnych-dietozależnych.

Anna Kołacz

Mgr farmacji, podyplomowe studium z dietetyki oraz poradnictwa żywieniowego. Specjalizuje się w dietetyce przewlekłych chorób cywilizacyjnych, takich jak choroby autoimmunologiczne, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzony profil lipidowy.

Beata Miłkowska

Posiada certyfikaty Izby Rzemieślniczej z zakresu naturoterapii, bioenergoterapii, certyfikaty szkoły BnR (Austria) z ziołolecznictwa, hipnozy Ericsonowskiej. Od 20 lat prowadzi gabinety medycyny naturalnej w Polsce i we Włoszech, a także klinike Medica we Wrocławiu.

Patrycja Muc

Lekarz po Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się w holistycznym podejściu do pacjenta i terapiach naturalnych. Absolwentka kursu fitoterapii. Pracuje w prywatnej przychodni lekarskiej w Robakowie pod Poznaniem.

Grzegorz Nikrandt

Mgr dietetyki, obecnie pracownik naukowo-techniczny na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej – żywienie w różnych jednostkach chorobowych oraz żywienie na różnych etapach ontogenezy.

Wyprzedź konkurencję i otrzymaj dostęp do specjalistycznej wiedzy