Jesteś w najlepszych rękach

Za każde organizowane przez nas szkolenie odpowiada ekspert – praktyk, doświadczony i uznany w swoim środowisku. Podejmując się współpracy w zakresu szkoleń z nami masz pewność, że wiedza przekazana jest aktualna i istotna.

Poznaj naszych trenerów:

Jacek Branas

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, zajmował się m.in. restrukturyzacją firm. Od 20 lat prowadzi własną firmę konsultingową JPB. Specjalizuje się w skutecznych metodach zarządzania, analizie rzeczywistości firmy, pomaga znaleźć i usunąć kluczowe problemy. Tworzy rozwiązania obejmujące zarządzanie produkcją, dystrybucją, sprzedażą, projektami.

Marcin Dziedziński

Magister dietetyki – diagnostyka mikrobiologiczna i biotechnologia żywności, obecnie doktorant na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Specjalizuje się w suplementacji oraz żywności funkcjonalnej. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Przyrodniczym z zakresu dietetyki, towaroznawstwa i technologii żywności.

Magdalena Golińczak

Magister dietetyki, od 10 lat prowadzi poradnię dietetyczną ,,Prodiet” w Zielonej Górze i Żarach. Specjalizuje się w indywidualnych dietach, profilaktycznych
i leczniczych.

Anna Kołacz

Mgr farmacji, podyplomowe studium z dietetyki oraz poradnictwa żywieniowego. Specjalizuje się w dietetyce przewlekłych chorób cywilizacyjnych, takich jak choroby autoimmunologiczne, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzony profil lipidowy.

Wyprzedź konkurencję i otrzymaj dostęp do specjalistycznej wiedzy